5.0
(
4
)
Przeprowadzonych lekcji: 1379
Pomógł ponad 58 uczniom
57 zł - 95 zł za lekcję
A
Andrej S.
Super lekcja z matematyki o kątach. Pani Karolina bardzo jasno i spokojnie wszystko wyjaśniła, dzięki czemu temat był łatwy do zrozumienia.
Informacje
CV
Dostępność
Opinie (4)
Doświadczenie
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Popularne
8 rezerwacji w ostatnim tygodniu
Nazywam się Karolina. Już połowę swojego życia uczę. Od koleżeńskich korepetycji po ukończenie Pedagogiki Resocjalizacyjnej i prowadzenie zajęć w szkole. Uwielbiam ludzi, ich niepowtarzalność i to jak za sprawą kilku lekcji śmielej poruszają się w danej dziedzinie. Lekcje ze mną są rzeczowe, ukierunkowane na indywidualną trudność a przy tym nawet przyjemne, bo nie brakuje czasu na inne rozmowy, mniej związane z nauką. Inżynier mechaniki i budowy maszyn, magister Pedagogiki Resocjalizacyjnej, instruktor zajęć kreatywnych, przygotowanie do Kangura na każdym etapie edukacji, przygotowanie do matury, pracuje z uczniem zagrożonym niedostosowaniem społecznym oraz z uczniem z trudnościami w nauce (wszystkie dys...), mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu
przedmiotów
Poziom nauczania
Szkoła podstawowa
Liceum
Matura
Egzamin ósmoklasisty
Najwyższy poziom wykształcenia
Magisterium
Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb
ADHD
Lęk
Autyzm
Dyskalkulia
Dysleksja
Upośledzenie umysłowe
Stres psychiczny
Niepełnosprawność fizyczna
Trudności w czytaniu
Zainteresowania i hobby ✨
Sztuka i muzyka
Inne
Czytanie
Sport i fitness
Podróżowanie
5.0
Opinii: 4
A
Andrej S.
Super lekcja z matematyki o kątach. Pani Karolina bardzo jasno i spokojnie wszystko wyjaśniła, dzięki czemu temat był łatwy do zrozumienia.
d
Davy T.
bardzo miła pani potrafi przekazać wiedze w bardzo miły oraz fajny sposób ;D
A
Aleks C.
Najlepsza nauczycielka. Jest cierpliwa i bardzo dobrze tłumaczy.
I
Igor B.
Pani Karolina to bardzo miła ,profesjonalna osoba.
Karolina C.
30-minutowa lekcja próbna
8 rezerwacji w ostatnim tygodniu
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Natalia K.
5.0
(
1
)
Hej, Nazywam się Natalia i chętnie pomogę w nauce matematyki oraz doraźnie z chemii. Podczas zajęć dbam o to, by każda lekcja przebiegła w bezstresowej i wspierającej atmosferze. Choć na co dzień skupiam się na bieżącym materiale i nadrabianiu zaległości, to jeśli pojawi się taka potrzeba, z przyjemnością pomogę również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W pracy z uczniami stawiam na cierpliwość – mam doświadczenie w opiece nad dziećmi z różnymi wyzwaniami wychowawczymi, potrafię budować dobre relacje i dostosować tempo do indywidualnych potrzeb. Moim celem jest pomóc. Prywatnie moją wielką pasją jest sport oraz granie ze znajomymi w gry planszowe. Ukończyłam liceum ogólnokształcące im Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moje studia opierają się na nauce ścisłych przedmiotów takich jak np. chemia, matematyka czy biologia. Mam zamiar w przyszłości pracować w laboratorium i rozwijać się w dziedzinie rozmnażanie komórkowego.
Magdalena J.
5.0
(
3
)
Jestem cierpliwą, zaangażowaną i dobrze zorganizowaną korepetytorką. Potrafię tłumaczyć w prosty i zrozumiały sposób nawet trudniejsze zagadnienia, a każdą lekcję dopasowuję do poziomu oraz potrzeb ucznia. Dbam o spokojną, wspierającą atmosferę, dzięki której nauka staje się mniej stresująca i bardziej skuteczna. Zależy mi nie tylko na dobrych wynikach, ale też na budowaniu pewności siebie i samodzielności u ucznia. Jestem magistrem fizjoterapii, dzięki czemu posiadam solidne wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność jasnego przekazywania wiedzy. Ukończyłam również kurs Data Science, pracuję jako analityk i obecnie studiuję finanse oraz rachunkowość. Takie połączenie kierunków pozwala mi łączyć myślenie analityczne z praktycznym podejściem do nauki i indywidualnym dopasowaniem sposobu tłumaczenia do potrzeb ucznia.
Małgorzata M.
5.0
(
2
)
Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).
Katarzyna W.
Cześć! Na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Moją pasją od zawsze był język polski, literatura i poezja. Szczególną radość sprawia mi praca z dziećmi, gdzie razem możemy odkrywać początki fascynującego świata książek i języka. Jeśli jednak chcesz przygotować się ze mną do egzaminu maturalnego, to zapewniam, że dać Ci mnóstwo trików jak w łatwy i efektowny sposób zdać ten egzamin. Mam również doświadczenie w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu oraz innym trudnościami w nauce, dlatego chętnie podejmę współpracę również z Wami! :) Ukończyłam liceum na profilu lingwistyczno-teatralnym (rozszerzenia: j. polski, j. angielski, historia). Obecnie studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku finanse i rachunkowość.
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
30-minutowa lekcja próbna
8 rezerwacji w ostatnim tygodniu
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat