5.0
(
4
)
Przeprowadzonych lekcji: 1380
Pomógł ponad 59 uczniom
57 zł - 95 zł za lekcję
A
Andrej S.
Super lekcja z matematyki o kątach. Pani Karolina bardzo jasno i spokojnie wszystko wyjaśniła, dzięki czemu temat był łatwy do zrozumienia.
Informacje
CV
Dostępność
Opinie (4)
Doświadczenie
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Popularne
8 rezerwacji w ostatnim tygodniu
Nazywam się Karolina. Już połowę swojego życia uczę. Od koleżeńskich korepetycji po ukończenie Pedagogiki Resocjalizacyjnej i prowadzenie zajęć w szkole. Uwielbiam ludzi, ich niepowtarzalność i to jak za sprawą kilku lekcji śmielej poruszają się w danej dziedzinie. Lekcje ze mną są rzeczowe, ukierunkowane na indywidualną trudność a przy tym nawet przyjemne, bo nie brakuje czasu na inne rozmowy, mniej związane z nauką. Inżynier mechaniki i budowy maszyn, magister Pedagogiki Resocjalizacyjnej, instruktor zajęć kreatywnych, przygotowanie do Kangura na każdym etapie edukacji, przygotowanie do matury, pracuje z uczniem zagrożonym niedostosowaniem społecznym oraz z uczniem z trudnościami w nauce (wszystkie dys...), mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu
przedmiotów
Poziom nauczania
Szkoła podstawowa
Liceum
Matura
Egzamin ósmoklasisty
Najwyższy poziom wykształcenia
Magisterium
Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb
ADHD
Lęk
Autyzm
Dyskalkulia
Dysleksja
Upośledzenie umysłowe
Stres psychiczny
Niepełnosprawność fizyczna
Trudności w czytaniu
Zainteresowania i hobby ✨
Sztuka i muzyka
Inne
Czytanie
Sport i fitness
Podróżowanie
5.0
Opinii: 4
A
Andrej S.
Super lekcja z matematyki o kątach. Pani Karolina bardzo jasno i spokojnie wszystko wyjaśniła, dzięki czemu temat był łatwy do zrozumienia.
d
Davy T.
bardzo miła pani potrafi przekazać wiedze w bardzo miły oraz fajny sposób ;D
A
Aleks C.
Najlepsza nauczycielka. Jest cierpliwa i bardzo dobrze tłumaczy.
I
Igor B.
Pani Karolina to bardzo miła ,profesjonalna osoba.
Karolina C.
30-minutowa lekcja próbna
8 rezerwacji w ostatnim tygodniu
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Małgorzata M.
5.0
(
3
)
Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).
Pola Z.
Cześć! Mam na imię Pola, mam 22 lata i jestem absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Lejdzie. Uwielbiam czytać, pisać i rozmawiać o książkach, zwłaszcza angielskich! Hi! My name is Pola, I'm 22 years old, and I'm an International Studies graduate from Leiden University. I love reading, writing, and talking about books, especially English ones! W 2021 ukończyłam 1SLO "Bednarska," gdzie rozszerzałam język angielski, hiszpański, geografię, historię i WOS. W 2025 zdałam studia licencjackie na kierunku International Studies na Uniwersytecie w Lejdzie, z kierunkiem dodatkowym Law, Culture and Society.
Konstancja F.
5.0
(
3
)
Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.
Oliwer S.
4.8
(
6
)
Cześć z tej strony Oliwer i z przyjemnością wprowadzę Cię w świat matematyki . Przygotowuję do egzaminów, pomagam w bieżących lekcjach i nadrabianiu zaległości. Moja supermoc to umiejętność wytłumaczenia trudnych rzeczy w prosty sposób. Obecnie jestem studentem japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moimi zainteresowaniami są anime oraz wszelakie gry planszowe. mam nadzieje na owocną współpracę. Jestem studentem 3 roku japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim . Choć może to brzmieć nietypowo, matematyka od zawsze była moją wielką pasją i mocną stroną – w szkole średniej byłem/należałem do grupy matematycznej, Studia orientalistyczne rozwinęły we mnie przede wszystkim cierpliwość, umiejętność logicznego myślenia oraz skrupulatność – cechy niezbędne zarówno przy nauce kanji, jak i przy rozwiązywaniu równań różniczkowych. Dzięki temu do nauczania podchodzę metodycznie i z ogromną dokładnością. Łączę ścisły umysł z humanistycznym podejściem do ucznia – tłumaczę matematykę w sposób spokojny, zrozumiały i bez presji, dokładnie tak, jak sam muszę podchodzić do nauki skomplikowanego języka japońskiego.
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
30-minutowa lekcja próbna
8 rezerwacji w ostatnim tygodniu
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat