zdjęcie użytkownika
zdjęcie użytkownika

Kinga P.

5.0

(

2

)

Przeprowadzonych lekcji: 854

Pomógł ponad 36 uczniom

57 zł - 95 zł za lekcję

M

Mira W.

polecam serdecznie 😁

Zobacz wszystkie opinie

Informacje

CV

Dostępność

Opinie (2)

O mnie

Doświadczenie

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Popularne

5 rezerwacji w ostatnim tygodniu

Cześć, jestem Kinga. Ukończyłam studia pierwszego stopnia z Chemii Sądowej oraz studia drugiego stopnia z Analityki Chemicznej. Posiadam uprawnienia do nauczania na każdym poziomie edukacji oraz doświadczenie w pracy w szkołach prywatnych. Aktualnie jestem na doktoracie z ElektroAnalityki Chemicznej. Prowadzę korepetycję od dziewięciu lat, zarówno na poziomie podstawowym co rozszerzonym. Mam doświadczenie w prowadzeniu uczniów do matury, w nauczaniu do poprawek oraz studentów. Studiuję chemię, ponieważ jest moją życiową pasją. Tak naprawdę wszystko co nas otacza jest związane z nauką i można to w logiczny sposób wyjaśnić. Lubię przekazywać swoim uczniom to spojrzenie, udowadniać, że nic nie jest spowodowane przypadkiem. Odbyłam praktyki w szkołach podstawowych i średnich. Przez pół roku uc...

Zobacz więcej

CV. Więcej informacji o korepetytorze Kinga

przedmiotów

Poziom nauczania

Szkoła podstawowa

Liceum

Matura

Egzamin ósmoklasisty

Znajomość języków

Angielski

Poziom biegły

Polski

Poziom ojczysty

Najwyższy poziom wykształcenia

Magisterium

Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb

ADHD

Lęk

Autyzm

Dysleksja

Zainteresowania i hobby ✨

Sztuka i muzyka

Inne

Czytanie

Sport i fitness

Podróżowanie

Recenzje. Co mówią uczniowie Kinga

5.0

Opinii: 2

M

Mira W.

polecam serdecznie 😁

O

Olga J.

zdjęcie użytkownika

Kinga P.

30-minutowa lekcja próbna

5 rezerwacji w ostatnim tygodniu

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Dominika W.

Cześć, jestem Dominika ❤️ 💕 Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim 💫 Chętnie zabiorę cię w krainę matematycznych równości 💯 Przygotuję Cię do osiągnięcia kolejnych szczebli matematycznych (egzamin ósmoklasisty, matura) 🫂 Mam doświadczenie w pomocy uczniom z ADHD, dyskalkulią czy spektrum autyzmu 📝 W wolnym czasie jednak nie zajmuję się liczbami a tworzeniem opowiadań ❤️💙🤍 Interesuję się także kulturą Skandynawii, stąd też uczę się języka norweskiego 💬 Chcę poszerzać swój skarbek języków, więc dołączam także ukraiński 👣 Przez 2 lata udzielałam korepetycji z matematyki przygotowując do matury oraz egzaminu ósmoklasisty 👣 Odbyłam praktyki obserwacyjne oraz asystenckie w szkołach specjalnych, gdzie zrozumiałam jakie są potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak je zaspokajać 👣 Jako wolontariuszka miałam okazję do przełożenia swojej teorii w pracy z dziećmi w praktykę

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Marta G.

5.0

(

4

)

Jestem studentką kierunku lekarskiego na UJ CM. Na studia udało mi się dostać dzięki wysokim wynikom z matur rozszerzonych z matematyki, biologii i chemii. Prowadzę korepetycje z matematyki, biologii i chemii dla uczniów szkół podstawowych (klasy 4-8) oraz szkół średnich (poziom podstawowy). Udzielam korepetycji także z j. angielskiego (matura rozszerzona - 95%) - szkoła podstawowa i średnia (poziom podstawowy i rozszerzony) oraz z historii - szkoła podstawowa. Przygotowuję do egzaminu 8-klasisty i matury podstawowej. Podczas zajęć stawiam na przyjazną i bezstresową atmosferę. Cechuje mnie duża empatia, cierpliwość i zaangażowanie. Metodę przekazywania wiedzy zawsze staram się dostosować indywidualnie do każdego ucznia :) Jestem absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie, gdzie uzyskałam solidne fundamenty z zakresu nauk przyrodniczych. Obecnie kontynuuję edukację na czwartym roku kierunku lekarskiego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Moje dotychczasowe doświadczenie akademickie pozwala mi na systematyczne zgłębianie wiedzy medycznej oraz rozwijanie umiejętności klinicznych niezbędnych w przyszłej pracy zawodowej, którą wiążę z krakowskim środowiskiem medycznym.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Natalia K.

5.0

(

1

)

Hej, Nazywam się Natalia i chętnie pomogę w nauce matematyki oraz doraźnie z chemii. Podczas zajęć dbam o to, by każda lekcja przebiegła w bezstresowej i wspierającej atmosferze. Choć na co dzień skupiam się na bieżącym materiale i nadrabianiu zaległości, to jeśli pojawi się taka potrzeba, z przyjemnością pomogę również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W pracy z uczniami stawiam na cierpliwość – mam doświadczenie w opiece nad dziećmi z różnymi wyzwaniami wychowawczymi, potrafię budować dobre relacje i dostosować tempo do indywidualnych potrzeb. Moim celem jest pomóc. Prywatnie moją wielką pasją jest sport oraz granie ze znajomymi w gry planszowe. Ukończyłam liceum ogólnokształcące im Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moje studia opierają się na nauce ścisłych przedmiotów takich jak np. chemia, matematyka czy biologia. Mam zamiar w przyszłości pracować w laboratorium i rozwijać się w dziedzinie rozmnażanie komórkowego.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Konstancja F.

5.0

(

3

)

Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

zdjęcie użytkownika

30-minutowa lekcja próbna

5 rezerwacji w ostatnim tygodniu

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat