Przeprowadzonych lekcji: 378
Pomógł ponad 7 uczniom
57 zł - 95 zł za lekcję
Informacje
CV
Dostępność
Doświadczenie
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Jestem studentem pierwszego roku Energetyki na Politechnice Warszawskiej i warszawiakiem z urodzenia. Uczę Fizyki, języka Angielskiego, oraz podstawowej Matematyki. W nauce angielskiego mam już sześcioletnie doświadczenie, w tym w przygotowaniach do egzaminów, a także w zajęciach konwersacyjnych. Zajęcia ze mną są zawsze w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i dotychczasowe wyniki moich byłych uczniów (np. na egzaminie ósmoklasisty) zdecydowanie potwierdzają ich skuteczność. Gorąco zapraszam do umówienia się ze mną na zajęcia próbne :) Ukończyłem 9 L.O. im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie na profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. Z tych trzech przedmiotów pisałem maturę rozszerzoną osiągając na wszystkich wysokie wyniki. Posiadam certyfikat "Certificate ...
przedmiotów
Poziom nauczania
Szkoła podstawowa
Znajomość języków
Niemiecki
Podstawy
Angielski
Poziom ojczysty
Polski
Poziom ojczysty
Najwyższy poziom wykształcenia
Szkoła średnia
Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb
Lęk
Dysleksja
Trudności w czytaniu
Zainteresowania i hobby ✨
Sztuka i muzyka
Inne
Sport i fitness
Podróżowanie
Leon G.
30-minutowa lekcja próbna
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Natalia K.
5.0
(
1
)
Hej, Nazywam się Natalia i chętnie pomogę w nauce matematyki oraz doraźnie z chemii. Podczas zajęć dbam o to, by każda lekcja przebiegła w bezstresowej i wspierającej atmosferze. Choć na co dzień skupiam się na bieżącym materiale i nadrabianiu zaległości, to jeśli pojawi się taka potrzeba, z przyjemnością pomogę również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W pracy z uczniami stawiam na cierpliwość – mam doświadczenie w opiece nad dziećmi z różnymi wyzwaniami wychowawczymi, potrafię budować dobre relacje i dostosować tempo do indywidualnych potrzeb. Moim celem jest pomóc. Prywatnie moją wielką pasją jest sport oraz granie ze znajomymi w gry planszowe. Ukończyłam liceum ogólnokształcące im Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moje studia opierają się na nauce ścisłych przedmiotów takich jak np. chemia, matematyka czy biologia. Mam zamiar w przyszłości pracować w laboratorium i rozwijać się w dziedzinie rozmnażanie komórkowego.
Małgorzata M.
5.0
(
3
)
Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).
Michał S.
Mam na imię Michał. Jestem filologiem włoskim i niemieckim. Interesują mnie języki obce w ich praktycznym użyciu, literaturoznawstwo, filozofia i filomznawstwo. W wolnym czasie czytam książki, oglądam włoski YouTube i piekę roślinne ciasta oraz tłumaczę znajomym niemieckie przypadki. Skończyłem studia licencjackie na germanistyce Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem literaturoznawcy i italianistyce Uniwersytetu SWPS z tytułem językoznawcy. Na co dzień pomagam uczniom w rozwiązywaniu prac domowych, nauki do sprawdzianów i przygotowaniu do matury. Pracuję też z dorosłymi, podnosząc ich kompetencje komunikacyjne.
Katarzyna W.
Cześć! Na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Moją pasją od zawsze był język polski, literatura i poezja. Szczególną radość sprawia mi praca z dziećmi, gdzie razem możemy odkrywać początki fascynującego świata książek i języka. Jeśli jednak chcesz przygotować się ze mną do egzaminu maturalnego, to zapewniam, że dać Ci mnóstwo trików jak w łatwy i efektowny sposób zdać ten egzamin. Mam również doświadczenie w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu oraz innym trudnościami w nauce, dlatego chętnie podejmę współpracę również z Wami! :) Ukończyłam liceum na profilu lingwistyczno-teatralnym (rozszerzenia: j. polski, j. angielski, historia). Obecnie studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku finanse i rachunkowość.
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
30-minutowa lekcja próbna
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat