Przeprowadzonych lekcji: 284
Pomógł ponad 2 uczniom
57 zł - 95 zł za lekcję
Informacje
CV
Dostępność
Doświadczenie
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Cześć, mam na imię Patryk, mam 21 lat i aktualnie jestem na ostatnim semestrze studiów inżynierskich na Politechnice Wrocławskiej, kierunek Teleinformatyka. Matematyka była moją pasją od liceum, a największą przyjemność sprawiało mi tłumaczenie jej moim rówieśnikom w języku, w którym oni ją zrozumieją. Aktualnie zdobytym przeze mnie wykształceniem jest ukończenie szkoły średniej. Jestem na siódmym i ostatnim semestrze studiów inżynierskich na Politechnice Wrocławskiej, po ukończeniu (miejmy nadzieję) będę miał tytuł Inżyniera. Uczestniczyłem w licznych olimpiadach matematycznych zajmując wysokie miejsca.
przedmiotów
Poziom nauczania
Szkoła podstawowa
Liceum
Matura
Egzamin ósmoklasisty
Znajomość języków
Angielski
Poziom biegły
Najwyższy poziom wykształcenia
Szkoła średnia
Zainteresowania i hobby ✨
Sztuka i muzyka
Edukacja i nauka
Gry i rozrywka
Języki
Maszyny i inżynieria
Patryk W.
30-minutowa lekcja próbna
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Natalia K.
5.0
(
1
)
Hej, Nazywam się Natalia i chętnie pomogę w nauce matematyki oraz doraźnie z chemii. Podczas zajęć dbam o to, by każda lekcja przebiegła w bezstresowej i wspierającej atmosferze. Choć na co dzień skupiam się na bieżącym materiale i nadrabianiu zaległości, to jeśli pojawi się taka potrzeba, z przyjemnością pomogę również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W pracy z uczniami stawiam na cierpliwość – mam doświadczenie w opiece nad dziećmi z różnymi wyzwaniami wychowawczymi, potrafię budować dobre relacje i dostosować tempo do indywidualnych potrzeb. Moim celem jest pomóc. Prywatnie moją wielką pasją jest sport oraz granie ze znajomymi w gry planszowe. Ukończyłam liceum ogólnokształcące im Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moje studia opierają się na nauce ścisłych przedmiotów takich jak np. chemia, matematyka czy biologia. Mam zamiar w przyszłości pracować w laboratorium i rozwijać się w dziedzinie rozmnażanie komórkowego.
Alicja H.
Cześć, mam na imię Ala i studiuję biotechnologię po angielsku na drugim roku. Mam dwie młodsze siostry, które zainspirowały mnie do dawania korepetycji. Poza swoim kierunkiem studiów, interesuję się sportem i grą na instrumentach. Jestem po maturze A-levels i dlatego najbardziej lubię uczyć po angielsku, ale po polsku też sprawia mi to przyjemność. Aktualnie studiuję na SGGW. Jestem po maturze A-levels i programie IGCSE w Międzynarodowej Szkole Europejskiej w Warszawie. Posiadam certyfikat C2 z angielskiego. Udzielałam korepetycji z biologii w ramach wolontariatu, potem też z matematyki i chemii prywatnie. Prowadziłam też zajęcia z konwersacji z angielskiego.
Jerzy N.
Witam, Nazywam się Jerzy i mieszkam w Polsce. Pasjonuje się językami obcymi. Władam biegle językiem angielskim oraz niemieckim. W wolnym czasie uprawiam sport (pływanie, jazda na rolkach oraz łyżwiarstwo). Lubię czytać książki o biznesie oraz rozwoju osobistym, ale też czasem dobry kryminał. Słucham muzyki rockowej i uwielbiam podróże do obcych miast. Witam, Ukończyłem studia magisterskie na kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (studia prowadzone w całości w języku angielskim). Władam biegle językiem angielskim oraz niemieckim. Posiadam certyfikaty językowe (CAE oraz TEFL z języka angielskiego oraz Deutsch TELC z języka niemieckiego). Specjalizuje się w nauczaniu on-line obu języków obcych. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu obu języków obcych (posiadam referencje, które mogę udostępnić na życzenie).
Małgorzata M.
5.0
(
3
)
Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
30-minutowa lekcja próbna
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat