zdjęcie użytkownika
Video thumbnail
zdjęcie użytkownika

Zuzanna C.

Przeprowadzonych lekcji: 313

Pomógł ponad 14 uczniom

57 zł - 95 zł za lekcję

Informacje

CV

Dostępność

O mnie

Doświadczenie

Uczy w GoStudent od ponad 2 lat

Nazywam się Zuzia. Interesuję się historią, literaturą, i muzyką. W wolnym czasie chętnie jeżdzę na rowerze, chodzę po górach, jeżdzę na nartach. Po maturze studiowałam stosunki międzynarodowe oraz finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów mieszałam przez dwa lata w Belgii, gdzie zapisałam się na studia podyplomowe związane z tematyką studiów europejskich. Podczas studiów miałam okazję poznać ludzi z krajów francuskojęzycznych z całego świata i pogłębić swoje zainteresowanie historią i kulturą krajów francuskojęzycznych. Od kilku lat udzielam lekcji języka francuskiego. Miałam też okazję pracować jako tłumacz języka niemieckiego podczas praktyk w jednej z niemieckich firm produkującej sprzęt elektroniczny. W wolnym czasie chętnie poszerza...

Zobacz więcej

CV. Więcej informacji o korepetytorze Zuzanna

Poziom nauczania

Szkoła podstawowa

Liceum

Matura

Znajomość języków

Niemiecki

Poziom biegły

Angielski

Poziom biegły

Francuski

Poziom biegły

Najwyższy poziom wykształcenia

Magisterium

Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb

ADHD

Autyzm

Dysleksja

Zainteresowania i hobby ✨

Sztuka i muzyka

Biznes

Edukacja i nauka

Języki

Aktywności na świeżym powietrzu

zdjęcie użytkownika

Zuzanna C.

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 2 lat

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Natalia K.

5.0

(

1

)

Hej, Nazywam się Natalia i chętnie pomogę w nauce matematyki oraz doraźnie z chemii. Podczas zajęć dbam o to, by każda lekcja przebiegła w bezstresowej i wspierającej atmosferze. Choć na co dzień skupiam się na bieżącym materiale i nadrabianiu zaległości, to jeśli pojawi się taka potrzeba, z przyjemnością pomogę również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W pracy z uczniami stawiam na cierpliwość – mam doświadczenie w opiece nad dziećmi z różnymi wyzwaniami wychowawczymi, potrafię budować dobre relacje i dostosować tempo do indywidualnych potrzeb. Moim celem jest pomóc. Prywatnie moją wielką pasją jest sport oraz granie ze znajomymi w gry planszowe. Ukończyłam liceum ogólnokształcące im Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moje studia opierają się na nauce ścisłych przedmiotów takich jak np. chemia, matematyka czy biologia. Mam zamiar w przyszłości pracować w laboratorium i rozwijać się w dziedzinie rozmnażanie komórkowego.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Marta G.

5.0

(

4

)

Jestem studentką kierunku lekarskiego na UJ CM. Na studia udało mi się dostać dzięki wysokim wynikom z matur rozszerzonych z matematyki, biologii i chemii. Prowadzę korepetycje z matematyki, biologii i chemii dla uczniów szkół podstawowych (klasy 4-8) oraz szkół średnich (poziom podstawowy). Udzielam korepetycji także z j. angielskiego (matura rozszerzona - 95%) - szkoła podstawowa i średnia (poziom podstawowy i rozszerzony) oraz z historii - szkoła podstawowa. Przygotowuję do egzaminu 8-klasisty i matury podstawowej. Podczas zajęć stawiam na przyjazną i bezstresową atmosferę. Cechuje mnie duża empatia, cierpliwość i zaangażowanie. Metodę przekazywania wiedzy zawsze staram się dostosować indywidualnie do każdego ucznia :) Jestem absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie, gdzie uzyskałam solidne fundamenty z zakresu nauk przyrodniczych. Obecnie kontynuuję edukację na czwartym roku kierunku lekarskiego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Moje dotychczasowe doświadczenie akademickie pozwala mi na systematyczne zgłębianie wiedzy medycznej oraz rozwijanie umiejętności klinicznych niezbędnych w przyszłej pracy zawodowej, którą wiążę z krakowskim środowiskiem medycznym.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Pola Z.

Cześć! Mam na imię Pola, mam 22 lata i jestem absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Lejdzie. Uwielbiam czytać, pisać i rozmawiać o książkach, zwłaszcza angielskich! Hi! My name is Pola, I'm 22 years old, and I'm an International Studies graduate from Leiden University. I love reading, writing, and talking about books, especially English ones! W 2021 ukończyłam 1SLO "Bednarska," gdzie rozszerzałam język angielski, hiszpański, geografię, historię i WOS. W 2025 zdałam studia licencjackie na kierunku International Studies na Uniwersytecie w Lejdzie, z kierunkiem dodatkowym Law, Culture and Society.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Konstancja F.

5.0

(

3

)

Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

Video thumbnail

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 2 lat