Przeprowadzonych lekcji: 175
Pomógł ponad 7 uczniom
57 zł - 95 zł za lekcję
Informacje
CV
Dostępność
Doświadczenie
Uczy w GoStudent od ponad 2 lat
Cześć! Mam na imię Angelika i jestem tutaj aby pomóc ci w nauce matematyki 👨🎓 Uwielbiam uczyć zarówno uczniów liceum oraz szkoły podstawowej 😎 Mogę przygotować cię do sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty, matury, czy też pomóc nadrobić materiał
przedmiotów
Poziom nauczania
Szkoła podstawowa
Egzamin ósmoklasisty
Znajomość języków
Angielski
Podstawy
Najwyższy poziom wykształcenia
Szkoła średnia
Zainteresowania i hobby ✨
Sztuka i muzyka
Edukacja i nauka
Aktywności na świeżym powietrzu
Sport i fitness
Angelika W.
30-minutowa lekcja próbna
Uczy w GoStudent od ponad 2 lat
Dominika W.
Cześć, jestem Dominika ❤️ 💕 Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim 💫 Chętnie zabiorę cię w krainę matematycznych równości 💯 Przygotuję Cię do osiągnięcia kolejnych szczebli matematycznych (egzamin ósmoklasisty, matura) 🫂 Mam doświadczenie w pomocy uczniom z ADHD, dyskalkulią czy spektrum autyzmu 📝 W wolnym czasie jednak nie zajmuję się liczbami a tworzeniem opowiadań ❤️💙🤍 Interesuję się także kulturą Skandynawii, stąd też uczę się języka norweskiego 💬 Chcę poszerzać swój skarbek języków, więc dołączam także ukraiński 👣 Przez 2 lata udzielałam korepetycji z matematyki przygotowując do matury oraz egzaminu ósmoklasisty 👣 Odbyłam praktyki obserwacyjne oraz asystenckie w szkołach specjalnych, gdzie zrozumiałam jakie są potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak je zaspokajać 👣 Jako wolontariuszka miałam okazję do przełożenia swojej teorii w pracy z dziećmi w praktykę
Natalia K.
5.0
(
1
)
Hej, Nazywam się Natalia i chętnie pomogę w nauce matematyki oraz doraźnie z chemii. Podczas zajęć dbam o to, by każda lekcja przebiegła w bezstresowej i wspierającej atmosferze. Choć na co dzień skupiam się na bieżącym materiale i nadrabianiu zaległości, to jeśli pojawi się taka potrzeba, z przyjemnością pomogę również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W pracy z uczniami stawiam na cierpliwość – mam doświadczenie w opiece nad dziećmi z różnymi wyzwaniami wychowawczymi, potrafię budować dobre relacje i dostosować tempo do indywidualnych potrzeb. Moim celem jest pomóc. Prywatnie moją wielką pasją jest sport oraz granie ze znajomymi w gry planszowe. Ukończyłam liceum ogólnokształcące im Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moje studia opierają się na nauce ścisłych przedmiotów takich jak np. chemia, matematyka czy biologia. Mam zamiar w przyszłości pracować w laboratorium i rozwijać się w dziedzinie rozmnażanie komórkowego.
Konstancja F.
5.0
(
3
)
Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.
Bartosz W.
4.9
(
13
)
📚🎓 PRZYGOTOWUJĘ DO MATURY, EGZAMINU ÓSMOKLASISTY ORAZ SPRAWDZIANÓW I KARTKÓWEK 🎓📚 Cześć, dzień dobry!🤗 Mam na imię Bartek i jestem tutaj, by rozwiązać Twoje wszelkie problemy z matematyką oraz językiem angielskim. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.🧮🗣️ Z pasją dzielę się swoimi wskazówkami, a moim celem jest efektywne przekazywanie wiedzy, aby moi uczniowie z łatwością przyswajali każdy materiał i rozwiązywali zadania bez większych trudności. 🧠 ✨Jeżeli cokolwiek sprawia Ci trudność, serdecznie zapraszam na lekcję próbną, a po jej odbyciu, zdecyduj czy chcesz zostać ze mną na dłużej. 📝😊 Oferuję: 🧑🏫 Indywidualne podejście dostosowane do Twoich potrzeb. 📈 Skuteczne metody nauczania oparte na sprawdzonych technikach dydaktycznych. 📚 Materiały edukacyjne wspierające proces nauki. 🕒 Elastyczne terminy zajęć dostosowane do Twojego harmonogramu. Uważam, że efektywna komunikacja z rodzicami jest kluczowa dla sukcesu edukacyjnego ucznia. 🗣️👨👩👧 Dlatego: ⭐Regularnie informuję rodziców o postępach ich dziecka, dzieląc się osiągnięciami oraz obszarami wymagającymi dodatkowej uwagi. 📊 ⭐Możesz kontaktować się ze mną w dogodnym dla Ciebie czasie, a ja postaram się jak najszybciej udzielić Tobie wsparcia. 📧📞 ⭐Zapraszam rodziców do aktywnego udziału w procesie edukacyjnym, oferując wskazówki, jak wspierać dziecko w nauce🏠📖 Obecnie jestem studentem psychologii o specjalności klinicznej i psychoterapii w Warszawie 🏫. Studiowanie psychologii jest spełnieniem moich marzeń, ponieważ od zawsze fascynował mnie ludzki umysł 🧠 oraz pragnąłem nieść pomoc osobom zmagającym się z różnorodnymi problemami 🤝. Jestem certyfikowanym mediatorem specjalizującym się w sprawach rodzinnych 👨👩👧👦. Moja wiedza oraz doświadczenie w tej dziedzinie pozwalają mi skutecznie budować mosty porozumienia z uczniami 🧑🏫, co przekłada się na efektywniejszą współpracę i przede wszystkim lepsze wyniki w nauce 📈. 😊
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
30-minutowa lekcja próbna
Uczy w GoStudent od ponad 2 lat