zdjęcie użytkownika
Video thumbnail
zdjęcie użytkownika

Angelika W.

Przeprowadzonych lekcji: 175

Pomógł ponad 7 uczniom

57 zł - 95 zł za lekcję

Informacje

CV

Dostępność

O mnie

Doświadczenie

Uczy w GoStudent od ponad 2 lat

Cześć! Mam na imię Angelika i jestem tutaj aby pomóc ci w nauce matematyki 👨‍🎓 Uwielbiam uczyć zarówno uczniów liceum oraz szkoły podstawowej 😎 Mogę przygotować cię do sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty, matury, czy też pomóc nadrobić materiał

CV. Więcej informacji o korepetytorze Angelika

przedmiotów

Poziom nauczania

Szkoła podstawowa

Egzamin ósmoklasisty

Znajomość języków

Angielski

Podstawy

Najwyższy poziom wykształcenia

Szkoła średnia

Zainteresowania i hobby ✨

Sztuka i muzyka

Edukacja i nauka

Aktywności na świeżym powietrzu

Sport i fitness

zdjęcie użytkownika

Angelika W.

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 2 lat

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Dominika W.

Cześć, jestem Dominika ❤️ 💕 Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim 💫 Chętnie zabiorę cię w krainę matematycznych równości 💯 Przygotuję Cię do osiągnięcia kolejnych szczebli matematycznych (egzamin ósmoklasisty, matura) 🫂 Mam doświadczenie w pomocy uczniom z ADHD, dyskalkulią czy spektrum autyzmu 📝 W wolnym czasie jednak nie zajmuję się liczbami a tworzeniem opowiadań ❤️💙🤍 Interesuję się także kulturą Skandynawii, stąd też uczę się języka norweskiego 💬 Chcę poszerzać swój skarbek języków, więc dołączam także ukraiński 👣 Przez 2 lata udzielałam korepetycji z matematyki przygotowując do matury oraz egzaminu ósmoklasisty 👣 Odbyłam praktyki obserwacyjne oraz asystenckie w szkołach specjalnych, gdzie zrozumiałam jakie są potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak je zaspokajać 👣 Jako wolontariuszka miałam okazję do przełożenia swojej teorii w pracy z dziećmi w praktykę

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Pola Z.

Cześć! Mam na imię Pola, mam 22 lata i jestem absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Lejdzie. Uwielbiam czytać, pisać i rozmawiać o książkach, zwłaszcza angielskich! Hi! My name is Pola, I'm 22 years old, and I'm an International Studies graduate from Leiden University. I love reading, writing, and talking about books, especially English ones! W 2021 ukończyłam 1SLO "Bednarska," gdzie rozszerzałam język angielski, hiszpański, geografię, historię i WOS. W 2025 zdałam studia licencjackie na kierunku International Studies na Uniwersytecie w Lejdzie, z kierunkiem dodatkowym Law, Culture and Society.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Katarzyna W.

Cześć! Na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Moją pasją od zawsze był język polski, literatura i poezja. Szczególną radość sprawia mi praca z dziećmi, gdzie razem możemy odkrywać początki fascynującego świata książek i języka. Jeśli jednak chcesz przygotować się ze mną do egzaminu maturalnego, to zapewniam, że dać Ci mnóstwo trików jak w łatwy i efektowny sposób zdać ten egzamin. Mam również doświadczenie w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu oraz innym trudnościami w nauce, dlatego chętnie podejmę współpracę również z Wami! :) Ukończyłam liceum na profilu lingwistyczno-teatralnym (rozszerzenia: j. polski, j. angielski, historia). Obecnie studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku finanse i rachunkowość.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Konstancja F.

5.0

(

3

)

Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

Video thumbnail

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 2 lat