Nasi korepetytorzy znają wymagania egzaminu ósmoklasisty – zacznij korepetycje online z wyprzedzeniem i idź na egzamin bez stresu!
Wszystkie grupy wiekowe
Elastyczny harmonogram
Spersonalizowane lekcje online
Egzamin ósmoklasisty
Dostępność
Filtry
Agata S.
5.0
(1)
Agata S.
486 lekcji · Pomógł ponad 8 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Cześć jestem Agata! Uczę matematyki podstawowej, geografii (pod. i rozsz.), niemieckiego (poziom średniozaawansowany) i angielskiego (pod. i rozsz.) Uwielbiam uczyć/Mam doświadczenie w nauce dzieci i młodzieży na każdym poziomie- od przedszkola do klasy maturalnej. Mogę Cię przygotować do egzaminu ośmioklasisty, matury podstawowej z matematyki, angielskiego lub niemieckiego oraz matury rozszerzonej z angielskiego i geografii. Mam doświadczenie w pomocy uczniom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ADHD oraz wszelkiej maści "trudnymi" uczniami. Wyznaję zasadę, że nie ma "trudnych" uczniów, są tylko uczniowie, którzy jeszcze nie spotkali dopasowanego do nich nauczyciela. Moja pasja/talent/supermoc to przełamywanie wszelkich barier międzyludzkich, jestem super otwartą i przyjazną osobą. Posiadam również zadziwiające pokłady tłumaczenia zagadnień matematyki podstawowej na wszelkie sposoby do skutku ;) Fun Fact o mnie: Jestem chyba najśmieszniejszą osobą jaką znam serio ahahaha Umiem powiedzieć "dziękuję" chyba w 30 językach Uwielbiam wyzwania nauczycielskie, czyli tzw. "trudne przypadki" :))) Mieszkałam w 6 krajach Studiowałam geografię na Uniwersytecie Warszawskim, zdobyłam tam dyplom licencjata. Następnie studiowałam na kierunku "hydrologia i klimatologia" na studiach magisterskich również na UW, lecz tych studiów nie ukończyłam. Następnie studiowałam 2 lata za granicą w ramach programu Erasmus Mundus. Zdobyłam tam dyplom magistra na kierunku "Flood Risk Managment"-zarządzanie ryzykiem powodziowym. W trakcie studiów uczestniczyłam dwukrotnie w wymianie w ramach programu Erasmus+ - byłam w Portugalii oraz Niemczech.
Zobacz więcej5.0
(1)
Znajdź idealnego korepetytora w niecałą minutę
Odpowiedz na kilka krótkich pytań, aby uzyskać listę wybranych dla Ciebie korepetytorów
Michał R.
5.0
(1)
Michał R.
815 lekcji
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Magister Inżynier Mechaniki i Mechatroniki, Jednocześnie kocham i nienawidzę nauki ścisłe - kocham je bo to one opisują świat, który nas otacza a nienawidzę bo są mało przystępne przez co zmuszają nas do odkrywania siebie ( a to wymaga pracy, której się oddaję ;) ). Uwielbiam świat wiedźmina i uczę szermierki historycznej (walka długim mieczem, szablą i rapierem). Uwielbiam widzieć w oczach moich uczniów jak coraz to lepiej rozumieją ciężkie dla nich zagadnienia i jak lgną do wiedzy oraz systematycznej pracy. Lubię łączyć ze sobą nauki ścisłe w myśl idei, że wszystko zależy od wszystkiego ale jednocześnie staram się doszukiwać szczegółu w ogóle na rzecz "szczególnego działania ogółu". Moim celem jest sprawić żeby uczeń w przyszłości mnie nie potrzebował czyli nie tyle co uczę przedmiotów różnego rodzaju a jak się uczyć, szukać wiedzy, analizować i myśleć. Przyjmuję tylko uczniów od II liceum lub III technikum. Ukończone studia II stopnia z Mechaniki i Budowy Maszyn ze specjalizacją Urządzenia Mechatroniczne na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego a wcześniej ukończone studia I stopnia z Mechatroniki na tym samym wydziale tej samej uczelni. Maturę napisałem zadowalająco z przedmiotów ścisłych zaraz po 3 miesięcznym pobycie w szpitalu.
Zobacz więcej5.0
(1)
Kinga P.
5.0
(2)
Kinga P.
854 lekcji · Pomógł ponad 36 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Cześć, jestem Kinga. Ukończyłam studia pierwszego stopnia z Chemii Sądowej oraz studia drugiego stopnia z Analityki Chemicznej. Posiadam uprawnienia do nauczania na każdym poziomie edukacji oraz doświadczenie w pracy w szkołach prywatnych. Aktualnie jestem na doktoracie z ElektroAnalityki Chemicznej. Prowadzę korepetycję od dziewięciu lat, zarówno na poziomie podstawowym co rozszerzonym. Mam doświadczenie w prowadzeniu uczniów do matury, w nauczaniu do poprawek oraz studentów. Studiuję chemię, ponieważ jest moją życiową pasją. Tak naprawdę wszystko co nas otacza jest związane z nauką i można to w logiczny sposób wyjaśnić. Lubię przekazywać swoim uczniom to spojrzenie, udowadniać, że nic nie jest spowodowane przypadkiem. Odbyłam praktyki w szkołach podstawowych i średnich. Przez pół roku uczyłam w szkole podstawowej. Przeprowadzam pokazy doświadczeń chemicznych dla młodzieży oraz dorosłych, często wykorzystując przedmioty użytku codziennego, aby wszystkim przybliżyć codzienne zastosowanie chemii. Ukończyłam studia pierwszego stopnia z Chemii Sądowej oraz studia drugiego stopnia z Analityki Chemicznej. Aktualnie jestem na doktoracie z ElektroAnalityki Chemicznej. Nauka jest moją pasją od najmłodszych lat. W swojej pracy doktorskiej staram się stworzyć nowy, innowacyjny sposób wytwarzania materiałów katalitycznych. A w wolnym czasie staram się dzielić własną pasją z otoczeniem. Uczę ludzi na różnych poziomach edukacyjnych zawsze starając się przekazać wiedzę w jak najbardziej przystępny sposób.
Zobacz więcej5.0
(2)
Mateusz S.
5.0
(6)
Mateusz S.
381 lekcji · Pomógł ponad 24 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 7 miesięcy
Cześć, jestem Mateusz. Udzielam korepetycji już od 7 lat. Jestem nowy na tej platformie, ale doświadczenie w samych korepetycjach mam spore. Uwielbiam uczyć od małego, a wiedzę cały czas udoskonalam i aktualizuje. Matematyka to główna dziedzina moich zainteresowań, ale drobna pomoc z chemią, biologią, fizyką czy informatyką nie jest też mi obca. :) Jestem magistrem inżynierem po UPWR - matematyka, rysunki techniczne i chemia były do zaliczenia. Liceum kończyłem na profilu sportowy biol-chem z dodatkową matematyką. Od dziecka brałem udział w konkursach wojewódzkich i ogólnokrajowych z różnych dziedzin - matematyka, chemia, informatyka.
Zobacz więcej5.0
(6)
Dawid B.
5.0
(1)
Dawid B.
210 lekcji · Pomógł ponad 18 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Nazywam się Dawid. Mam aktualnie 20 lat i jestem absolwentem technikum o profilu chemicznym. Aktualnie jestem studentem politechniki Wrocławskiej na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa. Chemia stanowi sporą część mojego życia, z którą również wiążę swoją przyszłość. Posiadam ogromną wiedzę z tego przedmiotu, którą z chęcią i z ogromną łatwością mogę się podzielić. Jeżeli chodzi o moje cechy i umiejętności to potrafię wyjaśniać wiele zawiłych kwestii na prosty do zrozumienia język, jestem odpowiedzialny zarówno za siebie jak i zespół/grupę, potrafię dobrze się zorganizować, jestem punktualny, cierpliwy, miły, spokojny, opanowany, przyjacielski, pomocny, szczery, pewny siebie, kreatywny i pomysłowy. Przez swoje doświadczenie zawodowe, które opierało się w dużej mierze na współpracy z wieloma osobami wyrobiłem umiejętność łatwego i skutecznego nawiązywania kontaktu z drugą osobą, który z resztą przychodzi mi z łatwością. Wracając do chemii to jest to moja pasja, którą pielęgnuje już od kilku dobrych lat. Jej początki zaczęły się pod koniec gimnazjum czyli dobre 5 lat temu. Od tego czasu nieustannie poszerzam i dalej doskonale swoją wiedzę, co przekłada się na wiele osobistych sukcesów takich jak udział w finałach wielu ogólnopolskich olimpiad chemicznych, praca w laboratorium oraz otrzymanie kwalifikacji zawodowej do pracy w nim. Mój sposób przekazywania wiedzy chemicznej wielokrotnie spotkał się z wielkim zadowoleniem oraz mnóstwem pozytywnych opinii. Jak wspomniałem wcześniej bardzo łatwo znajduję wspólną nić porozumienia i nie mam żadnych oporów czy uczucia dyskomfortu w pracy z osobami o wiele młodszymi, czy też starszymi ode mnie. Bardzo dobrze czuję się pracując w większej grupe oraz indywidualnie. Obie z tych kategorii nie sprawiają mi problemu. Jeżeli natomiast chodzi o inne moje zainteresowania to są nimi również nowinki technologiczne, gry komputerowe, polityka, wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi, dobra książka, siłownia oraz rozwój osobisty. Absolwent technikum chemicznego. Aktualnie student politechniki Wrocławskiej na kierunku inżynierii chemicznej i procesowej. Posiadam kwalifikacje zawodowe i wiedzę do pracy w laboratorium oraz odbytą w nim praktykę. Chemią interesuje się od wielu lat. Posiadam związaną z nią ogromną wiedzę, którą z łatwością i przyjemnością mogę się podzielić.
Zobacz więcej5.0
(1)
Jakub K.
5.0
(1)
Jakub K.
964 lekcji · Pomógł ponad 31 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
PRZYGOTOWUJĘ DO MATURY oraz EGZAMINU 8klasisty Jestem Kuba, mam 25 lat interesuję się matematyką, programowaniem oraz rozwojem nowych technologii. Doświadczenie w nauczaniu matematyki mam od 7 lat. Mam za sobą wielu zadowolonych maturzystów i nie tylko. Staram się, aby zajęcia ze mną sprawiły, że uczeń zacznie lubić to czego się uczy. Mogę się również pochwalić efektywnym nauczaniem uczniów z dysleksją oraz dyskalkulią. Obecnie jestem studentem matematyki w technice na Politechnice Poznańskiej. Posiadam również certyfikaty związane z technologią chemiczną oraz językami programowania Python i Java. W tym roku również zaczynam kierunek związany z inżynierią elektrotechniczną, oraz przyszłościowo dążę do magistra na kierunku matematyka z analizą danych.
Zobacz więcej5.0
(1)
Aleksander M.
5.0
(1)
Aleksander M.
255 lekcji · Pomógł ponad 21 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 2 lat
Nazywam się Aleksander Matusiak, jestem studentem farmacji. Interesuje mnie biologia, chemia, matematyka. Jestem człowiekiem o łagodnym usposobieniu, dużej cierpliwości i stawiam dość duże wymagania. W mojej metodologii najważniejszy jest cel i właściwe jego poznanie, żeby potem móc przez sporą dawkę zadań móc go wdrożyć w życie. Do tej pory prowadziłem korepetycje. Nabyłem doświadczenia w kontaktach z uczniami z różnego rodzaju schorzeniami. Jestem empatyczny, swego czasu odbyłem praktyki w Domu Pomocy Społecznej. Nabyłem tam też sporego doświadczenia i rozwinąłem w jakiś sposób moje człowieczeństwo. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu kierunek farmacja tytuł naukowy po ukończeniu nauki: magister farmacji Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku specjalność biologiczno-chemiczna wykształcenie średnie
Zobacz więcej5.0
(1)
Damian S.
5.0
(1)
Damian S.
352 lekcji
Uczy w GoStudent od ponad 3 lat
Cześć jestem Damian mam 22 lata, pochodzę z Krosna. Obecnie mieszkam i uczę się w Krakowie. Studiuję 3 rok energetyki na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Na ogół jestem bardzo spokojną osobą z odpowiednim podejściem do innych, preferuje bardzo luźną atmosferę, aby każdy mógł się czuć swobodnie. Z chęcią przygotuje cię do testów, egzaminów oraz pomogę w odrabianiu prac domowych z matematyki na poziomie podstawowym oraz maturalnym (podstawowym). Dzień dobry, obecnie uczę się na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Studiuje dokładnie kierunek energetyka / systemy i urządzenia energetyczne. Przed rozpoczęciem studiów skończyłem technikum o kierunku elektrycznym z wyróżnieniem. Zapraszam
Zobacz więcej5.0
(1)
Dominika Ś.
5.0
(1)
Dominika Ś.
668 lekcji · Pomógł ponad 38 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 1 roku
Cześć, jestem Dominika - studentka 3 roku matematyki na Uniwersytecie Śląski. Od 5 lat prowadzę korepetycję z matematyki zarówno dla szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej, ale również pomagam, gdy problemem są materiały przerabiane na zajęciach. Moją pasją jest podróżowanie, które bez znajomości logicznego myślenia, czyli także matematyki nie byłoby możliwe. Dlatego właśnie, jeśli masz problemy ze zrozumieniem zagadnień w sposób książkowy, to dobrze trafiłeś, ze mną nauczysz się ich na przykładach z życia codziennego. Ukończyłam 4- letnie liceum na profilu matematycznym z rozszerzoną fizyką i angielskim, egzamin ósmoklasisty - 100%, matura poziom podstawowy - 98%, poziom rozszerzony - 82%, obecnie studiuję już 3 rok na kierunku matematyka w finansach i ekonomii, posiadam także certyfikaty językowe na poziomie B2 z angielskiego jak i z francuskiego.
Zobacz więcej5.0
(1)
Nikola K.
Nikola K.
481 lekcji · Pomógł ponad 20 uczniom
Uczy w GoStudent od ponad 4 lat
Jestem studentką Farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Praktycznie już kończę dane studia i wybieram się na studia doktorskie. Specjalizuję się w chemii i biologii na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym. Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury, nawet od poziomu początkujących. Prowadziłam już również zajęcia dla studentów z Farmakologii, więc gdyby byli chętni uczniowie mogłabym się zająć również tym przedmiotem. Ukończyłam Liceum ogólnokształcące nr 5 w Oplolu w 2015 roku. Kończę obecnie studia magisterskie na kierunku Farmacja na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i kieruję się na dorkorat z nauk medycznych. Na studiach interesowałam się chemią organiczną dlatego do dziś jestem członkiem koła naukowego uczelni. Moje zainteresowania opierają się również na obszernym temacie chorób nowotworowych, dlatego właśnie z tym tematem związana jest moja praca magisterska.
Zobacz więcejZweryfikowani korepetytorzy
Tylko 8% korepetytorów przechodzi nasz rygorystyczny, 5-etapowy proces selekcji, a wszyscy przechodzą szczegółową kontrolę DBS.
Znajdź idealnego korepetytora w niecałą minutę
Odpowiedz na kilka krótkich pytań, aby uzyskać listę wybranych dla Ciebie korepetytorów
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
Według przedmiotu