zdjęcie użytkownika
zdjęcie użytkownika

Agnieszka B.

Nowy korepetytor

57 zł - 95 zł za lekcję

Informacje

CV

Dostępność

O mnie

Nazywam się Agnieszka. Pochodzę i mieszkam na Warmii. Skończyłam Filologię Rosyjską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Po studiach przez 6 lat mieszkałam w USA. Od ponad 4 lat uczę języka polskiego obcokrajowców, języka rosyjskiego, a także języka angielskiego. Kocham swoją pracę, a poza nią muzykę, spacery, bieganie, jogę, czytanie książek oraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w klasie o profilu humanistycznym. Skończyłam studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku filologia rosyjska. Oprócz tego ukończyłam pedagogiczne studia podyplomowe. Uczestniczyłam w kilku wyjazdach i projektach tłumaczeniowych.

CV. Więcej informacji o korepetytorze Agnieszka

Poziom nauczania

Szkoła podstawowa

Liceum

Matura

Znajomość języków

Rosyjski

Poziom ojczysty

Angielski

Poziom biegły

Polski

Poziom ojczysty

Najwyższy poziom wykształcenia

Szkoła średnia

Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb

Dysleksja

Trudności w czytaniu

Zainteresowania i hobby ✨

Inne

Czytanie

Sport i fitness

Podróżowanie

zdjęcie użytkownika

Agnieszka B.

30-minutowa lekcja próbna

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Michał S.

Mam na imię Michał. Jestem filologiem włoskim i niemieckim. Interesują mnie języki obce w ich praktycznym użyciu, literaturoznawstwo, filozofia i filomznawstwo. W wolnym czasie czytam książki, oglądam włoski YouTube i piekę roślinne ciasta oraz tłumaczę znajomym niemieckie przypadki. Skończyłem studia licencjackie na germanistyce Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem literaturoznawcy i italianistyce Uniwersytetu SWPS z tytułem językoznawcy. Na co dzień pomagam uczniom w rozwiązywaniu prac domowych, nauki do sprawdzianów i przygotowaniu do matury. Pracuję też z dorosłymi, podnosząc ich kompetencje komunikacyjne.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Małgorzata M.

5.0

(

3

)

Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Zofia T.

5.0

(

6

)

Hello there! Jestem korepetytorką z 4 letnim doświadczeniem, miałam okazję współpracować z uczniami od klasy 3 podstawówki do klasy maturalnej jak i z dorosłymi. W korepetycjach zależy mi na zrozumieniu potrzeb ucznia, na zidentyfikowaniu jego problemów z językiem angielskim oraz pokonania ich razem :) Zapraszam do kontaktu, hope to see you soon! Aktualnie jestem studentką Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku grafika projektowa. Przez rok miałam również okazję studiować lingwistykę rosyjsko-chińską. Niedawno uzyskałam certyfikat językowy IELTS na poziomie C1, co dało mi szansę pogłębić moje umiejętności i pomóc w nauce innych.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Oliwer S.

4.8

(

6

)

Cześć z tej strony Oliwer i z przyjemnością wprowadzę Cię w świat matematyki . Przygotowuję do egzaminów, pomagam w bieżących lekcjach i nadrabianiu zaległości. Moja supermoc to umiejętność wytłumaczenia trudnych rzeczy w prosty sposób. Obecnie jestem studentem japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moimi zainteresowaniami są anime oraz wszelakie gry planszowe. mam nadzieje na owocną współpracę. Jestem studentem 3 roku japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim . Choć może to brzmieć nietypowo, matematyka od zawsze była moją wielką pasją i mocną stroną – w szkole średniej byłem/należałem do grupy matematycznej, Studia orientalistyczne rozwinęły we mnie przede wszystkim cierpliwość, umiejętność logicznego myślenia oraz skrupulatność – cechy niezbędne zarówno przy nauce kanji, jak i przy rozwiązywaniu równań różniczkowych. Dzięki temu do nauczania podchodzę metodycznie i z ogromną dokładnością. Łączę ścisły umysł z humanistycznym podejściem do ucznia – tłumaczę matematykę w sposób spokojny, zrozumiały i bez presji, dokładnie tak, jak sam muszę podchodzić do nauki skomplikowanego języka japońskiego.

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

zdjęcie użytkownika

30-minutowa lekcja próbna