Nowy korepetytor
57 zł - 95 zł za lekcję
Informacje
CV
Dostępność
Nazywam się Agnieszka. Pochodzę i mieszkam na Warmii. Skończyłam Filologię Rosyjską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Po studiach przez 6 lat mieszkałam w USA. Od ponad 4 lat uczę języka polskiego obcokrajowców, języka rosyjskiego, a także języka angielskiego. Kocham swoją pracę, a poza nią muzykę, spacery, bieganie, jogę, czytanie książek oraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w klasie o profilu humanistycznym. Skończyłam studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku filologia rosyjska. Oprócz tego ukończyłam pedagogiczne studia podyplomowe. Uczestniczyłam w kilku wyjazdach i projektach tłumaczeniowych.
Poziom nauczania
Szkoła podstawowa
Liceum
Matura
Znajomość języków
Angielski
Poziom biegły
Polski
Poziom ojczysty
Rosyjski
Poziom ojczysty
Najwyższy poziom wykształcenia
Szkoła średnia
Doświadczenie w zakresie specjalnych potrzeb
Dysleksja
Trudności w czytaniu
Zainteresowania i hobby ✨
Inne
Czytanie
Sport i fitness
Podróżowanie
Agnieszka B.
30-minutowa lekcja próbna
Dominika W.
Cześć, jestem Dominika ❤️ 💕 Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim 💫 Chętnie zabiorę cię w krainę matematycznych równości 💯 Przygotuję Cię do osiągnięcia kolejnych szczebli matematycznych (egzamin ósmoklasisty, matura) 🫂 Mam doświadczenie w pomocy uczniom z ADHD, dyskalkulią czy spektrum autyzmu 📝 W wolnym czasie jednak nie zajmuję się liczbami a tworzeniem opowiadań ❤️💙🤍 Interesuję się także kulturą Skandynawii, stąd też uczę się języka norweskiego 💬 Chcę poszerzać swój skarbek języków, więc dołączam także ukraiński 👣 Przez 2 lata udzielałam korepetycji z matematyki przygotowując do matury oraz egzaminu ósmoklasisty 👣 Odbyłam praktyki obserwacyjne oraz asystenckie w szkołach specjalnych, gdzie zrozumiałam jakie są potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak je zaspokajać 👣 Jako wolontariuszka miałam okazję do przełożenia swojej teorii w pracy z dziećmi w praktykę
Ksenia M.
Cześć! Mam na imię Ksenia i mieszkam w Polsce. Interesuję się muzyką, filmami i podróżami. W wolnym czasie lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Uczę się języka angielskiego, ponieważ chcę swobodniej komunikować się z ludźmi z różnych krajów oraz rozwijać swoje możliwości zawodowe. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz pedagogikę resocjalizacyjną w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Na co dzień pracuję jako kurator, wspierając młodzież w rozwoju i pokonywaniu trudności. Posiadam również doświadczenie w udzielaniu korepetycji uczniom klas 1–6 szkoły podstawowej z języka polskiego, pomagając im rozwijać umiejętności językowe, poprawiać wyniki w nauce oraz budować pewność siebie.
Katarzyna W.
Cześć! Na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Moją pasją od zawsze był język polski, literatura i poezja. Szczególną radość sprawia mi praca z dziećmi, gdzie razem możemy odkrywać początki fascynującego świata książek i języka. Jeśli jednak chcesz przygotować się ze mną do egzaminu maturalnego, to zapewniam, że dać Ci mnóstwo trików jak w łatwy i efektowny sposób zdać ten egzamin. Mam również doświadczenie w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu oraz innym trudnościami w nauce, dlatego chętnie podejmę współpracę również z Wami! :) Ukończyłam liceum na profilu lingwistyczno-teatralnym (rozszerzenia: j. polski, j. angielski, historia). Obecnie studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku finanse i rachunkowość.
Oliwer S.
4.8
(
6
)
Cześć z tej strony Oliwer i z przyjemnością wprowadzę Cię w świat matematyki . Przygotowuję do egzaminów, pomagam w bieżących lekcjach i nadrabianiu zaległości. Moja supermoc to umiejętność wytłumaczenia trudnych rzeczy w prosty sposób. Obecnie jestem studentem japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moimi zainteresowaniami są anime oraz wszelakie gry planszowe. mam nadzieje na owocną współpracę. Jestem studentem 3 roku japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim . Choć może to brzmieć nietypowo, matematyka od zawsze była moją wielką pasją i mocną stroną – w szkole średniej byłem/należałem do grupy matematycznej, Studia orientalistyczne rozwinęły we mnie przede wszystkim cierpliwość, umiejętność logicznego myślenia oraz skrupulatność – cechy niezbędne zarówno przy nauce kanji, jak i przy rozwiązywaniu równań różniczkowych. Dzięki temu do nauczania podchodzę metodycznie i z ogromną dokładnością. Łączę ścisły umysł z humanistycznym podejściem do ucznia – tłumaczę matematykę w sposób spokojny, zrozumiały i bez presji, dokładnie tak, jak sam muszę podchodzić do nauki skomplikowanego języka japońskiego.
Często zadawane pytania
Jak zarezerwować lekcję próbną?
Ile to kosztuje?
Kim są korepetytorzy GoStudent?
Jak działają indywidualne lekcje wideo?
30-minutowa lekcja próbna