zdjęcie użytkownika
zdjęcie użytkownika

Magdalena D.

Przeprowadzonych lekcji: 29

57 zł - 95 zł za lekcję

Informacje

CV

Dostępność

O mnie

Doświadczenie

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Jestem Madzia i od pół roku udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym. Jestem na drugim roku kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Maturę podstawową zdałam na 100% i postaram się wytłumaczyć wszystkie niezrozumiałe zagadnienia w spokojnej, bezstresowej atmosferze.

CV. Więcej informacji o korepetytorze Magdalena

przedmiotów

Znajomość języków

Angielski

Poziom biegły

Polski

Poziom ojczysty

Najwyższy poziom wykształcenia

Szkoła średnia

Zainteresowania i hobby ✨

Czytanie

Sport i fitness

zdjęcie użytkownika

Magdalena D.

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Ksenia M.

Cześć! Mam na imię Ksenia i mieszkam w Polsce. Interesuję się muzyką, filmami i podróżami. W wolnym czasie lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Uczę się języka angielskiego, ponieważ chcę swobodniej komunikować się z ludźmi z różnych krajów oraz rozwijać swoje możliwości zawodowe. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz pedagogikę resocjalizacyjną w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Na co dzień pracuję jako kurator, wspierając młodzież w rozwoju i pokonywaniu trudności. Posiadam również doświadczenie w udzielaniu korepetycji uczniom klas 1–6 szkoły podstawowej z języka polskiego, pomagając im rozwijać umiejętności językowe, poprawiać wyniki w nauce oraz budować pewność siebie.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Oliwer S.

4.8

(

6

)

Cześć z tej strony Oliwer i z przyjemnością wprowadzę Cię w świat matematyki . Przygotowuję do egzaminów, pomagam w bieżących lekcjach i nadrabianiu zaległości. Moja supermoc to umiejętność wytłumaczenia trudnych rzeczy w prosty sposób. Obecnie jestem studentem japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moimi zainteresowaniami są anime oraz wszelakie gry planszowe. mam nadzieje na owocną współpracę. Jestem studentem 3 roku japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim . Choć może to brzmieć nietypowo, matematyka od zawsze była moją wielką pasją i mocną stroną – w szkole średniej byłem/należałem do grupy matematycznej, Studia orientalistyczne rozwinęły we mnie przede wszystkim cierpliwość, umiejętność logicznego myślenia oraz skrupulatność – cechy niezbędne zarówno przy nauce kanji, jak i przy rozwiązywaniu równań różniczkowych. Dzięki temu do nauczania podchodzę metodycznie i z ogromną dokładnością. Łączę ścisły umysł z humanistycznym podejściem do ucznia – tłumaczę matematykę w sposób spokojny, zrozumiały i bez presji, dokładnie tak, jak sam muszę podchodzić do nauki skomplikowanego języka japońskiego.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Dominika W.

Cześć, jestem Dominika ❤️ 💕 Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim 💫 Chętnie zabiorę cię w krainę matematycznych równości 💯 Przygotuję Cię do osiągnięcia kolejnych szczebli matematycznych (egzamin ósmoklasisty, matura) 🫂 Mam doświadczenie w pomocy uczniom z ADHD, dyskalkulią czy spektrum autyzmu 📝 W wolnym czasie jednak nie zajmuję się liczbami a tworzeniem opowiadań ❤️💙🤍 Interesuję się także kulturą Skandynawii, stąd też uczę się języka norweskiego 💬 Chcę poszerzać swój skarbek języków, więc dołączam także ukraiński 👣 Przez 2 lata udzielałam korepetycji z matematyki przygotowując do matury oraz egzaminu ósmoklasisty 👣 Odbyłam praktyki obserwacyjne oraz asystenckie w szkołach specjalnych, gdzie zrozumiałam jakie są potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak je zaspokajać 👣 Jako wolontariuszka miałam okazję do przełożenia swojej teorii w pracy z dziećmi w praktykę

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Małgorzata M.

5.0

(

3

)

Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

zdjęcie użytkownika

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat