zdjęcie użytkownika
zdjęcie użytkownika

Magdalena D.

Przeprowadzonych lekcji: 29

57 zł - 95 zł za lekcję

Informacje

CV

Dostępność

O mnie

Doświadczenie

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Jestem Madzia i od pół roku udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym. Jestem na drugim roku kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Maturę podstawową zdałam na 100% i postaram się wytłumaczyć wszystkie niezrozumiałe zagadnienia w spokojnej, bezstresowej atmosferze.

CV. Więcej informacji o korepetytorze Magdalena

przedmiotów

Znajomość języków

Angielski

Poziom biegły

Polski

Poziom ojczysty

Najwyższy poziom wykształcenia

Szkoła średnia

Zainteresowania i hobby ✨

Czytanie

Sport i fitness

zdjęcie użytkownika

Magdalena D.

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Dominika W.

Cześć, jestem Dominika ❤️ 💕 Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim 💫 Chętnie zabiorę cię w krainę matematycznych równości 💯 Przygotuję Cię do osiągnięcia kolejnych szczebli matematycznych (egzamin ósmoklasisty, matura) 🫂 Mam doświadczenie w pomocy uczniom z ADHD, dyskalkulią czy spektrum autyzmu 📝 W wolnym czasie jednak nie zajmuję się liczbami a tworzeniem opowiadań ❤️💙🤍 Interesuję się także kulturą Skandynawii, stąd też uczę się języka norweskiego 💬 Chcę poszerzać swój skarbek języków, więc dołączam także ukraiński 👣 Przez 2 lata udzielałam korepetycji z matematyki przygotowując do matury oraz egzaminu ósmoklasisty 👣 Odbyłam praktyki obserwacyjne oraz asystenckie w szkołach specjalnych, gdzie zrozumiałam jakie są potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak je zaspokajać 👣 Jako wolontariuszka miałam okazję do przełożenia swojej teorii w pracy z dziećmi w praktykę

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Konstancja F.

5.0

(

3

)

Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Michał S.

Mam na imię Michał. Jestem filologiem włoskim i niemieckim. Interesują mnie języki obce w ich praktycznym użyciu, literaturoznawstwo, filozofia i filomznawstwo. W wolnym czasie czytam książki, oglądam włoski YouTube i piekę roślinne ciasta oraz tłumaczę znajomym niemieckie przypadki. Skończyłem studia licencjackie na germanistyce Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem literaturoznawcy i italianistyce Uniwersytetu SWPS z tytułem językoznawcy. Na co dzień pomagam uczniom w rozwiązywaniu prac domowych, nauki do sprawdzianów i przygotowaniu do matury. Pracuję też z dorosłymi, podnosząc ich kompetencje komunikacyjne.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Nikodem S.

5.0

(

1

)

Cześć! Jestem Nikodem - lekarz z wykształcenia oraz korepetytor z powołania. Od 5 lat łączę pasję do biologii i chemii z grami komputerowymi. Na zajęciach stawiam na luźną atmosferę, dopasowuję tempo i zachęcam do pytań. Moi uczniowie chętnie wpadają na lekcje i zdobywają świetne wyniki. Z łatwością złapiesz ze mną wspólny język! Z wykształcenia jestem lekarzem, więc biologia i chemia to moja codzienność. Po liceum poszedłem na medycynę, a od 5 lat łączę pracę z pasją, ucząc tych przedmiotów. Moje lekcje to zero nudy. Uczniowie przychodzą na nie z przyjemnością, a ich świetne wyniki i wysokie oceny mówią same za siebie!

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

zdjęcie użytkownika

30-minutowa lekcja próbna

Uczy w GoStudent od ponad 3 lat

Magdalena D. – korepetytor online (Matematyka)