zdjęcie użytkownika
zdjęcie użytkownika

Natalia K.

Dostępne w tym tygodniu

5.0

(

6

)

Przeprowadzonych lekcji: 270

Pomógł ponad 45 uczniom

57 zł - 95 zł za lekcję

N

Natalia N.

dobrze przekazywana wiedza, świetna atmosfera, bardzo duża efektywność :)

Zobacz wszystkie opinie

Informacje

CV

Dostępność

Opinie (6)

O mnie

Doświadczenie

Uczy w GoStudent od ponad 5 miesięcy

Popularne

11 rezerwacji w ostatnim tygodniu

Nazywam się Natalia, byłam studentką technologii chemicznej na Politechnice Krakowskiej. Łączę ścisłe myślenie z cierpliwością i prostym tłumaczeniem — tak, żeby uczniowie naprawdę rozumieli. Mam ponad 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. W zależności od poziomu ucznia, który weryfikuję na pierwszych zajęciach poprzez przygotowany przeze mnie plik zadań, idziemy z materiałem dział po dziale, albo rozpoczynamy od zagadnień, które stanowią największy problem. Pomagam zarówno doraźnie w przygotowaniu do sprawdzianu, kartkówki jak i w ramach stałej współpracy. Jestem studentką technologii chemicznej na Politechnice Krakowskiej, oraz w tym roku rozpoczęłam studia na kierunku analiza biznesowa. Potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji jak widać po różnorodności kierunków studiów. ...

Zobacz więcej

CV. Więcej informacji o korepetytorze Natalia

przedmiotów

Poziom nauczania

Szkoła podstawowa

Liceum

Matura

Egzamin ósmoklasisty

Znajomość języków

Angielski

Poziom biegły

Najwyższy poziom wykształcenia

Szkoła średnia

Zainteresowania i hobby ✨

Biznes

Jedzenie i gotowanie

Gry i rozrywka

Aktywności na świeżym powietrzu

Samopoznanie i samorozwój

Recenzje. Co mówią uczniowie Natalia

5.0

Opinii: 6

N

Natalia N.

dobrze przekazywana wiedza, świetna atmosfera, bardzo duża efektywność :)

K

Konrad C.

Świetna korepetytorka- cierpliwa i zajęcia prowadzone na wysokim poziomie.

S

Szymon S.

nie chce mi się rozpisywać ale mega dopełniamy 50 znaków brrrrrrrrrrr

M

Michał J.

Rewelacja!super Pani dobrze tłumaczy chcę się j niej uczyc

zdjęcie użytkownika

Natalia K.

30-minutowa lekcja próbna

11 rezerwacji w ostatnim tygodniu

Uczy w GoStudent od ponad 5 miesięcy

Inni korepetytorzy, którzy mogą Ci się spodobać

zdjęcie użytkownika

Jerzy N.

Witam, Nazywam się Jerzy i mieszkam w Polsce. Pasjonuje się językami obcymi. Władam biegle językiem angielskim oraz niemieckim. W wolnym czasie uprawiam sport (pływanie, jazda na rolkach oraz łyżwiarstwo). Lubię czytać książki o biznesie oraz rozwoju osobistym, ale też czasem dobry kryminał. Słucham muzyki rockowej i uwielbiam podróże do obcych miast. Witam, Ukończyłem studia magisterskie na kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (studia prowadzone w całości w języku angielskim). Władam biegle językiem angielskim oraz niemieckim. Posiadam certyfikaty językowe (CAE oraz TEFL z języka angielskiego oraz Deutsch TELC z języka niemieckiego). Specjalizuje się w nauczaniu on-line obu języków obcych. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu obu języków obcych (posiadam referencje, które mogę udostępnić na życzenie).

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Alicja H.

Cześć, mam na imię Ala i studiuję biotechnologię po angielsku na drugim roku. Mam dwie młodsze siostry, które zainspirowały mnie do dawania korepetycji. Poza swoim kierunkiem studiów, interesuję się sportem i grą na instrumentach. Jestem po maturze A-levels i dlatego najbardziej lubię uczyć po angielsku, ale po polsku też sprawia mi to przyjemność. Aktualnie studiuję na SGGW. Jestem po maturze A-levels i programie IGCSE w Międzynarodowej Szkole Europejskiej w Warszawie. Posiadam certyfikat C2 z angielskiego. Udzielałam korepetycji z biologii w ramach wolontariatu, potem też z matematyki i chemii prywatnie. Prowadziłam też zajęcia z konwersacji z angielskiego.

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Małgorzata M.

5.0

(

3

)

Witam serdecznie :) Jestem studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii głównie na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony), ale również przygotowywałam uczniów do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uważam, że w nauce chemii niezwykle istotne jest zrozumienie zagadnień oraz wyćwiczenie najważniejszych umiejętności, dlatego preferuję rozwiązywanie zadań zmuszających do myślenia oraz takich, dzięki którym można rozważyć dany problem podchodząc do niego z różnych stron. Zapewniam miłą atmosferę oraz cierpliwe tłumaczenie aż do skutku :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku chemia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktualnie kończę studia magisterskie. W trakcie studiów zaliczyłam kurs pedagogiczny, w celu uzyskania uprawnień do nauczania chemii w szkole (w tym miesięczną praktykę w szkole podstawowej).

57 zł - 95 zł /lekcja
zdjęcie użytkownika

Konstancja F.

5.0

(

3

)

Studiowałam bezpieczeństwo i higienę pracy ( studia inżynierskie i magisterskie ) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W stadium licealnym i podstawowym uczę geografii, biologii, języka polskiego oraz filozofii ( uczę tych przedmiotów również na poziomie rozszerzonym) Mogę Ciebie przygotować do matury z w/w przedmiotów oraz do egzaminu ósmoklasisty :) Posiadam doświadczenie przy pracy z osobami które mają ADHD, dysleksję dysortografię itd. Moi uczniowie osiągają dobre wyniki z egzaminów jak i sprawdzianów/kartkówek w szkołach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dzięki temu każdy z moich uczniów czuje się dobrze oraz swobodnie na lekcji co pozwala im w pełni zrozumieć cały temat który jest poruszany na naszych zajęciach. Prowadzę lekcję używając technik skojarzenia, dyskusji oraz burzy mózgów. Dzięki barwnemu oraz przyjaznemu prowadzeniu lekcji, uczeń ma zapewnioną dobrą atmosferę czyli bezstresową :) Obecnie przygotowywałam dwóch uczniów do olimpiady biologicznej i śmiało mogę powiedzieć że poszło im naprawę dobrze ! Doszliśmy do drugiego etapu! Moje zainteresowania ? Interesuje się pływaniem ( wyczynowo trenowałam przez lata pływanie więc wiem jak to jest być wymagającym sportowcem) , grami komputerowymi, podróżami oraz nowinkami technologicznymi ( zwłaszcza biologicznymi ) Serdecznie zapraszam do kontaktu ! 😊 Witaj, studiowałam kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kierunek magisterski ochronę środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Przez 4 lata studiów inżynierskich z Bezpieczeństwa i higieny pracy miałam bardzo dużo ciekawych a zarazem ciężkich przedmiotów typu : ochrona środowiska, techniki wytwarzania materiałów, anatomia ludzi jak i zwierząt oraz z takich ciekawszych zajęć miałam ogólne nauczanie o zwierzętach gospodarczych. Przez 2 lata studiów magisterskich z Ochrony środowiska miałam dużo zajęć z zakresu ekologii jak i ewolucjonizmu. Te działy na maturze z biologii są bardzo ważne a w szkole mało który nauczyciel wyrabia się z zapoznaniem uczniów.

57 zł - 95 zł /lekcja

Często zadawane pytania

Jak zarezerwować lekcję próbną?

Ile to kosztuje?

Kim są korepetytorzy GoStudent?

Jak działają indywidualne lekcje wideo?

zdjęcie użytkownika

30-minutowa lekcja próbna

11 rezerwacji w ostatnim tygodniu

Uczy w GoStudent od ponad 5 miesięcy